hej, jestem diana

Najważniejsze w życiu są dla mnie emocje, które sprawiają, że serce bije mocniej - chwile, które pamięta się przez całe życie, czekając na więcej. Romantyczna dusza, która niedawno wzięła swój wymarzony ślub i całkowicie pochłonęła ją magia tego doświadczenia. Głęboko wierzę w miłość na całe życie i dobrą energię, którą trzeba się dzielić. Kocham naturalność, styl boho, slow wedding i prawdziwe chwile pełne szczerych emocji. Fotografowanie miłości jest dla mnie niesamowitym przeżyciem za każdym razem.

Uwielbiam śluby, które łamią tradycyjne zasady i podczas których Para Młoda nie boi się myśleć o swoich marzeniach - ślub w plenerze, starym siedlisku, krawat bolo zamiast tradycyjnego, ogromny bukiet z pampasami, sesja plenerowa boso na pustyni, a może ceremonia z najbliższymi - wielkie tak! Najważniejsze, żeby ten dzień był w 100% Wasz.

NAJCZĘŚCIEJ

ZADAWANE PYTANIA

Głównie tworzę reportaże ślubne, sesje dla par, sesje narzeczeńskie, plenerowe. Możemy również umówić się na sesje indywidualną, w tym portrety w studio. Wykonuję również sesje dla firm - zdjęcia wnętrz, portrety pracowników.

Jakiego rodzaju zdjęcia są w ofercie?

Ceny uzależnione są wielu czynników takich jak oczekiwany czas pracy, ilość zdjęć, miejsce sesji. W ofercie posiadam dwa pakiety dotyczące reportażu ślubnego, pakiet można również rozszerzyć o albumy ślubne, odbitki, sesję narzeczeńską lub plenerową, dlatego dokładne ceny podaję na podstawie rozmowy z Wami.

Jakie są ceny?

Reportaże ślubne oddaję w ciągu 3 miesięcy od dnia ślubu lub sesji plenerowej. Sesje plenerowe, narzeczeńskie, dla par otrzymujecie zazwyczaj w ciągu 7 dni roboczych.

Jaki jest termin oczekiwania na zdjęcia?

masz więcej pytań?

fotograf ślubny

Napisz do mnie

Napisz jeśli masz pytania lub nie znalazłeś sesji dla siebie. Poznajmy się lepiej!

wyślij

wiadomość

partnerzy

publikacje

Wild Souls Studio Diana Desperak Emocjonalna Fotografia Ślubna Boho

Magazyn Ślubny Zankyou